গুৱাহাটী পৌৰ নিগমৰ নিৰ্বাচন- মুঠ সাতজন নিৰ্বাচনী নিৰীক্ষকক নিয়োগ

0 300

গুৱাহাটী পৌৰনিগম নিৰ্বাচন, ২০২২ সফলভাৱে সম্পন্ন কৰাৰ বাৱে ৱাৰ্ড অনুযায়ী ছজনক নীৰিক্ষক আৰু এজন বিশেষ নিৰীক্ষকক নিয়োগ কৰিছে অসম ৰাজ্য়িক নিৰ্বাচন আয়োগে। ভাৰতীয় বন সেৱা (অৱসৰপ্ৰাপ্ত) বিষয়া, লক্ষ্ণৌৰ আৰ এম ডুবেক বিশেষ নিৰ্বাচনী নীৰিক্ষক হিচাপে নিয়োগ কৰিছে অসম ৰাজ্য়িক নিৰ্বাচনী আয়োগে। অহা ৩১ মাৰ্চত তেওঁ অসম পাবহি। তেওঁৰ ফোন নম্বৰ হল-৯৪৩৫০৬৭৬৯০। আনহাতে, ৱাৰ্ড অনুযায়ী নিয়োগ কৰা ছজন নিৰ্বাচনী নিৰীক্ষক হৈছে-ক্ৰমে ৱাৰ্ড নং ১ ৰ পৰা ১০ লৈ ক্ৰীড়া আৰু যুৱ কল্য়াণ বিভাগৰ সঞ্চালক নিবেদন দাস পাটোৱাৰী, ফোন নম্বৰ-৯৪৩৫১৮৬৩২২; ৱাৰ্ড নং ক্ৰমে ১১ ৰ পৰা ২0 লৈ ৰাজহুৱা প্ৰতিষ্ঠান বিভাগৰ যুটীয়া সচিব ভাস্কৰ জ্যোতি মান্তা, ফোন নম্বৰ-৯৩৬৫৮২৩১৫২; ৱাৰ্ড নং ক্ৰমে ২১ ৰ পৰা ৩০ লৈ সমাজ কল্যাণ বিভাগৰ য়ুটীয়া সচিব গৌৰীশংকৰ শৰ্মা, ফোন নম্বৰ ৯৪৩৫০৮৩১৮৬ ; ৱাৰ্ড নম্বৰ ক্ৰমে ৩১ ৰ পৰা ৪০ লৈ জনস্বাস্থ্য কাৰিকৰী বিভাগৰ যুটীয়া সচিব আৰু জলজীৱন মিছনৰ অতিৰিক্ত মিছন সঞ্চালক মৃদুল কুমাৰ দাস, ফোনম্বৰ-৯৪৩৫১৫৮৮২২; ৱাৰ্ড নম্বৰ ক্ৰমে ৪১ ৰ পৰা ৫০ লৈ সাংস্কৃতিক পৰিক্ৰমা বিভাগৰ উপ সচিব অনন্ত কুমাৰ গগৈ, ফোন নম্বৰ ৮৪৭৪৮৭৮৫৬৪; ৱাৰ্ড নম্বৰ ক্ৰমে ৫১ ৰ পৰা ৬০ লৈ পৰিবহণ বিভাগৰ উপ সচিব আৰু আভ্যন্তৰীণ জল পৰিবহণ বিভাগৰ সচিব গুণজিৎ ৰায় চৌধুৰী, ফোন নম্বৰ ৯৪৩৫০৫৮৯২০।

Leave A Reply

Your email address will not be published.