ঢকুৱাখনাত মাইক’ লুব্ৰিকেন্টছ কোম্পানীৰ গ্ৰাহক সজাগতা সভা

0 236

ভাৰতবৰ্ষৰ লুব্ৰিকেন্টছ উৎপাদন ক্ষেত্ৰখনৰ অন্যতম  প্ৰতিষ্ঠিত কোম্পানী মাইক’ লুব্ৰিকেন্টছ ইণ্ডিয়া লিমিটেডৰ উদ্যোগত ঢকুৱাখনা নগৰৰ প্ৰতিষ্ঠিত ব্যবসায়িক প্ৰতিষ্ঠান সোৱণশিৰী ইঞ্জিনিয়াৰিং ৱৰ্কচৰ সহযোগত  দেওবাৰে গ্ৰাহক সজাগতা সভা অনুষ্ঠিত হয়। সোৱণশিৰী ইঞ্জিনিয়াৰিং ৱৰ্কচৰ সভা গৃহত বিয়লি অনুষ্ঠিত সজাগতা সভাত ১৯৮৬ চনৰ পৰাই  লুব্ৰিকেন্টছ কোম্পানীটোৱে ভাৰতীয় আৰু বিদেশৰ লুব্ৰিকেন্টছ ক্ষেত্ৰখনলৈ আগবঢ়াই অহা গুণগত উৎপাদন , বাণিজ্যিকীকৰণ আৰু বিভিন্ন প্ৰকাৰৰ উৎপাদিত  লুব্ৰিকেন্টছ , ব্যৱসায়িক আৰু ব্যক্তিগত বাহনৰ বাবে প্ৰয়োজনীয় লুব্ৰিকেন্টছৰ সন্দৰ্ভত  বিশ্লেষণ আগবঢ়াই কোম্পানীটোৰ ৰিজিঅ’নেল  প্ৰমুখ সোমনাথ গাঙ্গুলীয়ে । শতাধিক লুব্ৰিকেন্টছ ব্যৱসায়ী , বাণিজ্যিক বাহনৰ স্বত্বাধিকাৰী উপস্থিত থকা  সভাত কোম্পানীটোৰ উত্তৰ পূৱৰ প্ৰবন্ধক  কুন্তল চেটাৰ্জিয়ে  গ্ৰাহকৰ চাহিদা অনুসাৰে উৎপাদিত উন্নত মানৰ তৈলজাত  সামগ্ৰীৰ সন্দৰ্ভত উপস্থিত  ৰাইজক অৱগত কৰি গ্ৰাহকৰ প্ৰতি গুণগত সেৱা আগবঢ়োৱাই মাইক’ কোম্পানীৰ প্ৰধান লক্ষ্য উদ্দেশ্য বুলি কৈ গ্ৰাহকৰ বিশ্বাসযোগ্য এটা কোম্পানী হিচাবে ইতিমধ্যে এই গ্ৰাহকৰ স্বীকৃতি লাভ কৰা বুলি কয় । সভাত কোম্পানীটোৰ  বিতৰত চানি চেতিয়া  , অতুল দেৱান , সোৱণশিৰী ইঞ্জিনীয়াৰিংৰ স্বত্বাধিকাৰী সুৰেশ দাস ,অমিত দাস , বিশিষ্ট নাগৰিক ৰতন ফুকন  আদি উপস্থিত থাকে ।

বাতৰি যুগুতালে অমৃত পৱন বৰাই।

Leave A Reply

Your email address will not be published.