এল জি ইলেক্ট্ৰনিক্সে মুকলি কৰিলে MoodUP*

0 75

ভাৰতৰ আগশাৰীৰ ফেশ্বন ডিজাইনাৰ শ্রী গৌৰী আৰু শ্রী নাইনিকাৰ সহযোগত এল জি ইলেক্ট্ৰনিকছে লাকমে ফেশ্বন উইকত এল জি MoodUP*ফ্ৰীজৰ ১.৭ লাখ ৰঙৰ সংমিশ্ৰণৰ দ্বাৰা অনুপ্ৰাণিত নিজৰ শেহতীয়া সংকলন মুকলি কৰিলে। অত্যাধুনিক প্ৰযুক্তি আৰু নান্দনিক আকৰ্ষণৰ সৈতে এল জি MoodUP* ৰেফ্ৰিজেটৰ ব্যক্তিগত বিলাসীতাৰ প্ৰতিমূৰ্তি। ভাৰতৰ মানুহে নিজৰ জীৱনৰ কাষ্টমাইজড সমাধান বিচাৰি থকাৰ বাবে এল জি MoodUP*TM ৰেফ্ৰিজেটৰ কাষ্টমাইজেচনক পৰৱৰ্তী পৰ্যায়লৈ লৈ যায়।

MoodUP* ফ্ৰেঞ্চ দুৱাৰ ফ্ৰীজ আধুনিক ঘৰৰ প্ৰয়োজনীয়তা পূৰণ কৰাৰ লগতে শৈলী আৰু কাৰ্য্যক্ষমতা প্ৰদান কৰিবলৈ তৈয়াৰ কৰা হৈছে।

এই ফ্ৰীজটোৱে যিকোনো পাকঘৰৰ স্থানৰ নান্দনিক আবেদন বৃদ্ধি কৰাৰ লগতে সুন্দৰ হোৱাৰ উদাহৰণ দাঙি ধৰে। ইয়াৰ উদ্ভাৱনীমূলক MoodUP* বৈশিষ্ট্যই ব্যৱহাৰকাৰীসকলক তেওঁলোকৰ মেজাজ অনুসৰি ফ্ৰীজৰ বাহিৰৰ ৰ পোহৰ কাষ্টমাইজ কৰিবলৈ অনুমতি দিয়ে, যাৰ ফলত তেওঁলোকৰ ঘৰত ব্যক্তিগতকৃত পৰিৱেশ সৃষ্টি হয়। ই কেৱল এটা আহিলা নহয়; ই আপোনাৰ সৃষ্টিশীলতাৰ বাবে এটা জীৱন্ত কেনভাছ ।
উদ্ভাৱনীমূলক এল জি MoodUP* ফ্ৰীজটো চাৰিটা দুৱাৰৰ সৈতে তৈয়াৰ কৰা হৈছে যাতে ইয়াক অনুকূল সংৰক্ষণৰ সুবিধাৰ বাবে কৰা হৈছে। ফ্ৰীজৰ দুৱাৰত এল ই ডি পেনেল আছে যিয়ে গ্ৰাহকক ১.৭ লাখৰো অধিক ৰঙৰ সংমিশ্ৰণৰ সৈতে তেওঁলোকৰ মেজাজৰ অনুকূলে গতিশীলভাৱে ৰং সলনি কৰিবলৈ অনুমতি দিয়ে, এই সকলোবোৰ এল জি থিংককিউ এপৰ জৰিয়তে স্বজ্ঞাতভাৱে নিয়ন্ত্ৰিত।
MoodUP* ফ্ৰীজৰ সৈতে এলজি অবজেক্ট কলেকচনৰ আৰম্ভণিয়ে ভাৰতীয় গ্ৰাহকৰ প্ৰয়োজন অনুসৰি উদ্ভাৱনীমূলক সমাধান প্ৰদানৰ ক্ষেত্ৰত এলজিৰ স্থিতি পুনৰ দৃঢ় কৰিছে। এতিয়া ভাৰতত ৪,৪৯,৯৯৯ টকাত উপলব্ধ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.