এয়াৰটেলে গুৱাহাটীত মুকলি কৰিলে ৬টা নতুন ষ্টৰ

0 92

ভাৰতী এয়াৰটেলে গুৱাহাটী চহৰত ছটা নতুন,নেক্সট জেন কোম্পানী মালিকানাধীন ষ্ট’ৰ মুকলি কৰাৰ কথা ঘোষণা কৰে। ছিক্স মাইল, ভিআইপি ৰোড, আজাৰা, উত্তৰ গুৱাহাটী, কলনি বজাৰ আৰু আদাবাৰীত নতুন ষ্ট’ৰসমূহ স্থাপন কৰা হৈছিল ৷ এই ষ্ট’ৰসমূহে এয়াৰটেলৰ খুচুৰা উপস্থিতি শক্তিশালী কৰিব আৰু গ্ৰাহকসকলক অতুলনীয় সেৱা অভিজ্ঞতা প্ৰদান কৰিব। ষ্টৰসমূহে এয়াৰটেলৰ সমগ্ৰ পৰ্টফলিঅ’ত অত্যাধুনিক প্ৰযুক্তিসমূহো প্ৰদৰ্শন কৰিব।

এই চুবুৰীৰ ষ্ট’ৰসমূহে এয়াৰটেলৰ অফাৰসমূহ কে ধৰি এয়াৰটেলৰ এক্সষ্ট্ৰিম, এক্সছেফ, আৰু ৫জি প্লাছ আদিকে ধৰি সমগ্ৰ পৰিসৰত প্ৰদৰ্শন কৰিব। অতুলনীয় সেৱা অভিজ্ঞতা প্ৰদান কৰাৰ দৃষ্টিভংগীৰে, ‘এয়াৰটেল ফ্ৰেন্স’ বুলি কোৱা ষ্ট’ৰ-কৰ্মচাৰীসকলক সমগ্ৰভাৱে গ্ৰাহকৰ মোবাইল,ব্ৰডবেণ্ড আৰু ডিটিএইচকে ধৰি এয়াৰটেলৰ সকলো পৰ্টফলিঅত প্ৰশ্নসমূহৰ সমাধান আৰু সমাধানৰ বাবে প্ৰশিক্ষণ দিয়া হব’।
সম্প্ৰসাৰণ সন্দৰ্ভত “মন্তব্য কৰি ৰাজনীশ ভাৰ্মা- উত্তৰ-পূব আৰু অসমৰ মুখ্য কাৰ্যবাহী বিষয়া ভাৰতী এয়াৰটেলে কয় যে, গ্ৰাহকৰ আকৰ্ষণে আমাক উত্তৰ-পূৰ্বাঞ্চল আৰু অসম ৰাজ্যত এক বৃহৎ খুচুৰা সম্প্ৰসাৰণৰ ওপৰত অব্যাহত ৰাখিছে। গ্ৰাহকৰ সকলো প্ৰয়োজনীয়তাৰ বাবে এক ষ্টপ শ্বপ হিচাপে এই চুবুৰীৰ ষ্ট’ৰসমূহে মোবাইল, ব্ৰডবেণ্ড, ডি টি এইচ আদিকে ধৰি এক বিস্তৃত পৰিসৰৰ সেৱা আগবঢ়াব।উত্তৰ পূৰ্বাঞ্চল আৰু অসম ৰাজ্য আমাৰ বাবে এক ডাঙৰ ফোকাচ মাৰ্কেট হৈয়েই আছে আৰু আমিও কৰিম এই বজাৰত বিনিয়োগ অব্যাহত ৰাখিব।”
বিগত দুবছৰমানৰ পৰা এয়াৰটেলে অফলাইন উপস্থিতি বৃদ্ধি কৰি দেশত খুচুৰা উপস্থিতি শক্তিশালী কৰি তুলিছে। বৰ্তমান ৰাষ্ট্ৰীয় পৰ্যায়ত কোম্পানীটোৰ ১৫০০ টা ষ্ট’ৰ আছে।

Leave A Reply

Your email address will not be published.