SonyLIV ত পুৰস্কাৰ প্ৰাপ্ত চিনেমা আমিষৰ মুক্তি

0 31

এক চূড়ান্ত,সৰ্বগ্ৰাসী প্ৰেম সকলোৱে বিচাৰে।কিন্তু কি হ’ব যেতিয়া এই সন্ধানত আপুনি আপোনাৰ গভীৰ আন্ধাৰ আকাংক্ষা বোৰৰ সন্মুখীন হয়?ভাস্কৰ হাজৰিকা দ্বাৰা পৰিচালিত এই চলচ্চিত্ৰ খনে আৱেগ, আকাংক্ষা আৰু নৈতিকতা অন্বেষণ কৰে,যেতিয়া লৈকে এই সকলোবোৰ এক বিপদ জনক,ৰোমাঞ্চকৰ ককতেলত মিহলি নহয়।নিউয়ৰ্কৰ ট্ৰিবেকা চলচ্চিত্ৰ মহোৎসৱ আৰু চিংগাপুৰত অনুষ্ঠিত দক্ষিণ এছিয়াৰ আন্তঃৰাষ্ট্ৰীয় চলচ্চিত্ৰ মহোৎসৱত বঁটা লাভ কৰি এমিছে অক্টোবৰ ১ তাৰিখে SonyLIV ত মুক্তি পাবলৈ সাজু হৈছে।গুৱাহাটীত পটভূমি থকা আমিষে নির্মালী(লিমা দাস) নামৰ এগৰাকী বিবাহিত চিকিৎসকৰ কাহিনী বৰ্ণনা কৰিছে,যি উত্তৰ পূব ভাৰতৰ খাদ্য খাদ্যভ্যাসৰ ওপৰত গৱেষণা কৰি থকা পিএইচডিৰ এজন যুৱ ছাত্ৰ সুমনক লগ পায়।লাহে লাহে বন্ধুত্ব গঢ়ি উঠে আৰু সুমনে নির্মালীক ইয়াৰ বিষয়ে শিকিবলৈ আৰম্ভ কৰে।নিষিদ্ধ প্ৰেমৰ বিষয়বস্তু আৰু এজনৰ ভোকৰ সীমাৰ চাৰিওফালে ঘূৰি থকা নির্মালী আৰু সুমনৰ সম্পৰ্কৰ আন্ধাৰ আকাংক্ষাবোৰ সন্মুখলৈ আহে।কিন্ত তেওঁলোকৰ জলন্ত আকাংক্ষা কঢ়িয়াবলৈ কিমান দূৰ যাব পাৰিব?আপুনি ৰেখাডাল ক’ত আঁকিব? নে আপুনি একেবাৰে নাকে?পুনম দেউল আৰু শ্যাম বৰাৰ দ্বাৰা প্ৰযোজিত আমিষৰ মুখ্য চৰিত্ৰত অভিনয় কৰিছে নৱাগত লিমা দাস আৰু অৰ্ঘদীপ বৰুৱা, নীতালী দাস,সাগৰ সৌৰভ আৰু মানস কে দাসে মুখ্য চৰিত্ৰত অভিনয় কৰিছে।

Leave A Reply

Your email address will not be published.