পেনাছনিক লাইফ ছলিউচনচ ইণ্ডিয়াইএটা ছুইচগিয়াৰ পৰ্টফলিঅ’ত প্ৰিমিয়াম সংযোজন UNO Plus ‘ শৃংখলা প্ৰৱৰ্তন কৰিছে

0 40

বৈদ্যুতিক নিৰ্মাণ সামগ্ৰীৰ (ইচিএম) অন্যতম বৃহৎ নিৰ্মাতা পেনাছনিক লাইফ ছলিউচনচ ইণ্ডিয়াই তেওঁলোকৰ শেহতীয়া প্ৰিমিয়াম ছুইচগিয়াৰৰ পৰিসৰ প্ৰকাশ কৰিছে, যি মানদণ্ড-সচেতন ভাৰতীয় গ্ৰাহকসকলৰ বাবে এক উন্নত পৰিসৰৰ সুৰক্ষা সঁজুলি। নতুন UNO Plus পৰিসৰত আছে মিনিয়েচাৰ চাৰ্কিট ব্ৰেকাৰ (এমচিবি), ৰিছিডুৱেল কাৰেণ্ট অপাৰেটেড চাৰ্কিট ব্ৰেকাৰ (RCCB), আৰু ডিষ্ট্ৰিবিউচনব’ৰ্ড (ডিবি)।পৰিসৰটো এতিয়ালৈকে সৰ্বাধিক 7 বছৰৰ ৱাৰেণ্টিৰ সৈতে সমৰ্থিত, ভাৰতত প্ৰথমবাৰৰ বাবে এমচিবি (0.5A ৰ পৰা 63A)ত আগবঢ়োৱা হৈছে, আৰু এই UNO Plus পৰিসৰৰ বাহিৰেও 10 kA শাখাত গৌৰৱ কৰিবলৈ অসংখ্য অনন্য বৈশিষ্ট্য আছে।
অনুষ্ঠানটোত ভাষণ প্ৰদান কৰি পেনাছনিক লাইফ ছলিউচনছ ইণ্ডিয়াৰ মেনেজিং ডাইৰেক্টৰ কাজুকি য়াওৱে কয়,একসুৰক্ষিত আৰু মানদণ্ডৰ নিশ্চিত সামগ্ৰীপৰ্টফলিঅ’ গঢ়ি তোলাৰ দিশত আমাৰ অন্বেষণত UNO Plus ৰ শুভাৰম্ভ এক গুৰুত্বপূৰ্ণ মাইলৰ খুঁটি। ভাৰতীয় বজাৰত আমাৰ বিশ্বব্যাপী দক্ষতা বৃদ্ধি আৰু আমাৰ দপ্তৰসমৃদ্ধ কৰাৰ বাবে আৰম্ভণিৰে পৰা আমাৰ প্ৰচেষ্টাৰ সৈতে এই টো সামঞ্জস্যপূৰ্ণ। UNO Plus পৰিসৰটো জাপানী প্ৰযুক্তিৰ সৈতে সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ জাপানী আৰু ভাৰতীয় মনৰ দ্বাৰা বিকশিত কৰা হৈছে। এই উৎক্ষেপণৰ জৰিয়তে, আমি মেট্ৰ’ আৰু টায়াৰ-2 চহৰসমূহলৈ আমাৰ অভিনৱ প্ৰস্তাৱ সম্প্ৰসাৰিত কৰাৰ লক্ষ্য ৰাখিছো, সমগ্ৰ দেশতে আমাৰ উপস্থিতি সম্প্ৰসাৰিত কৰা, লগতে নতুন অঞ্চলত আমাৰ বজাৰৰ অংশ বৃদ্ধি কৰা। আমি ভাৰতৰ উন্নয়নৰ বাবে প্ৰতিশ্ৰুতিবদ্ধ আৰু এই সামগ্ৰী হৰিদ্বাৰ, আত্মনিৰ্ভৰ ভাৰতত আমাৰ সুবিধাসমূহত নিৰ্মাণ কৰা হ’ব।
উদ্বোধন সন্দৰ্ভত মন্তব্য কৰি পেনাছনিক লাইফ ছলিউচনছ ইণ্ডিয়াৰযুটীয়া পৰিচালন সঞ্চালক দীনেশ আগৰৱালে কয়, পেনাছনিকত, আমি সদায় অধিক ভাল কৰাৰ ক্ষেত্ৰত স্থিৰ বুলি বিশ্বাস কৰি আহিছো, ইয়াৰ ফলত আমি সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ আৰাম, সুৰক্ষা আৰু শ্ৰেণীৰ ব্যৱধানত সেৱা আৰু সমাধান আগবঢ়োৱাৰ প্ৰতিশ্ৰুতি লৈছো। আমি সুৰক্ষা-সচেতন গ্ৰাহক, নিৰ্মাতা, বৈদ্যুতিক ঠিকাদাৰ, আৰু মানদণ্ডৰ সামগ্ৰী স্থাপনকৰাত বিশ্বাস কৰা অন্যান্য প্ৰভাৱশালী লোকসকলক লক্ষ্য কৰি আছোঁ। সৰ্ব-নতুন UNO Plus ছুইচগিয়াৰ শৃংখলাটো এক সু-বৃত্তাকাৰ সমাপ্তি নিশ্চিত কৰাৰ বাবে মানদণ্ড আৰু উৎকৃষ্ট ডিজাইন বজাই ৰাখি পৰম সুৰক্ষা আৰু সুৰক্ষা প্ৰদান কৰাৰ বাবে ডিজাইন কৰা হৈছে। পৰিসৰটো আমাৰ সকলো অংশীদাৰৰ বাবে আদৰ্শ আৰু, আমি প্ৰাৰম্ভিক বজাৰৰ সঁহাৰিৰ বিষয়ে উৎসাহিত। এইটো প্ৰথম সামগ্ৰী যাক মুকলি কৰাৰ আগতে পূৰ্ব বুক কৰা হৈছে।
পেনাছনিক লাইফ ছলিউচনচ ইণ্ডিয়া সকলো গ্ৰাহক খণ্ডৰ বাবে ভাৰতত বিকাশ আৰু বিকাশৰ বাবে প্ৰতিশ্ৰুতিবদ্ধ। কোম্পানীটোৱে ছুইচগিয়াৰ সুৰক্ষা সঁজুলিৰ এই উৎকৃষ্ট পৰিসৰৰ বাবে গৱেষণা আৰু বিকাশ, আৰু অত্যাধুনিক যন্ত্ৰপাতিত প্ৰায় 30 নিযুত আইএনআৰ বিনিয়োগ কৰিছে। ভাৰতৰ হৰিদ্বাৰ সুবিধাত এই পৰিসৰ নিৰ্মাণ কৰা হ’ব।
বৰ্তমানে,তেওঁ সামগ্ৰীটো ভাৰতৰ কেন্দ্ৰীয় আৰু দক্ষিণ অংশত মুকলি কৰাহৈছে আৰু শীঘ্ৰেই 2021 বিত্তীয় বৰ্ষৰ সমাপ্তিৰ আগতে ক্ৰমান্বয়ে পূৱ,পশ্চিম আৰু উত্তৰ ভাৰতত মুকলি কৰা হ’ব।

Leave A Reply

Your email address will not be published.